прикольні футболки
Русский Украинский

Світ Майок - тільники, сарафани, дитячі комплекти - тільник на будь-який смак.
Ми допоможемо Вам зробити оригінальний подарунок.
Купити тільняшку - стань стильним!

СВІТ МАЙОК ТІЛЬНЯШКА ОПТОВИЙ ПРОДАЖ, ТІЛЬНИКИ, КУПИТИ ТІЛЬНЯШЦІ.

ФУТБОЛКИ З ПРИКОЛАМИ
Чоловічі футболки
Жіночі футболки
Підліткові футболки new
Парні футболки
Дитячі футболки
Дитячі футболки довгий рукав
Дитячий одяг прикольні бодіки new
Прикольні майки
Жіночі майки з приколами
Жіночі майки з надписами
Прикольні футболки для вагітних new
Жіночі худі new
Футболки Батали
3D футболки Mountain new
Дитячі 3D футболки
Футболки з малюнками new
Футболки ідеальне тіло new
ТЕЛЬНЯШКА
СУМКИ З НАДПИСАМИ
РЮКЗАКИ
ЖІНОЧІ ТРУСИКИ С НАДПИСАМИ
ЧОЛОВІЧІ ТРУСИ С ПРИКОЛАМИ
ПРИКОЛЬНІ ПОДУШКИ
КЕПКИ
Бейсболки з вишивкою
Ковбойки
Папайки
Капітанки
Безкозирки
Пілотки
Панамки
ПЛЯЖНІ РУШНИКИ
РУШНИКИ ПОНЧО new
СУВЕНІРИ
Кераміка
Фоторамки, шкатулки з піску і черепашки
Сувеніри з глини
Магніти
Магніти Прикольні Ікра
Таблички на двері
Прикольні подарунки
Сувеніри для дому
Сувеніри з гипсу
Брелоки з ракушки
Брелоки (парочки для закоханих)
Сувенирні годинники
Фліп Флап
Мило ручної роботи
Розмовляючі хом'яки

Тільняшка чоловіча, жіноча, дитяча тільняшка оптом.

Чоловіча, жіноча, дитяча тільняшка, комбіновані костюми популярні в цьому сезоні. Тільняшка зручна форма одягу для будинку, відпочинку, роботи. Сучасна дитяча тільняшка, комбіновані костюмчики в смужку, виділять вашу дитину. Де зробити напис на тільняшку? Де купити тільняшку різного покрою? Якщо вам це цікаво, то ця сторінка для вас. У нас ви можете придбати не тільки тільняшку класику, а й тільняшку сарафан, дитячий комплект морячка - тільник на будь-який смак.

Ви можете вибрати якісні тільняшки на будь-який випадок життя.

ТІЛЬНЯШКА ІСТОРІЯ
Тільняшка самий впізнаний одяг моряка. Здається, що тільняшка була завжди. Вона асоціюється з моряком і воїном, ввібрала в себе загадку морської душі, силу духу і мужність.
Класична тільняшка з повторюваними біло-синіми смугами надійшла і стала частиною форми російських моряків ще в бутність парусного флоту. Матроси в суворій морській стихії повинні бути чіткими, швидкими, вправність була дуже важливою якістю при роботі на реях щоглах, а тільник, як ніщо краще, підходила для таких робіт.
Багато хто знає, що практично всі частини морської форми - сорочка з відкладним коміром, брюки-кльош вільного крою, і всі види тільників були спочатку експортовані з Європейської Голландії. Тоді європейці мали перевагу в кораблебудуванні і морській справі.
Північні моря славляться своїми штормами і сильним поривчастим вітром, витримати таке могли тільки міцні кораблі з грамотним управлінням і злагодженою роботою команди. Людину в смугастій формі відмінно видно на тлі білих вітрил і чорного неба. Ось чому, саме морська форма Голландії стала прообразом одягу на флоті практично всіх морських держав.
В епоху Петра I французькі та голландські моряки носили в'язані фуфайки з вовни в синьо-білу смужку. Британці одягали смугасту нижню сорочку з часів, коли в складі Середземного флоту биді лише галери. Початковий колір і оформлення морської одягу, що мало лише практичне значення, пізніше стало доброю традицією і повагою до минулого.
Наша морська форма, враховувала традиції, і все ж йшла своїм шляхом. Шлях цей був історично довгим і цікавим.

Датою народження тільняшки в Росії можна вважати 19 серпня 1874, коли
Олександр II видав указ «про постачанні команд Морського Відомства за частиною амуніції та обмундирування». У додатку тільняшка мала такий опис «Рубаха вовняна в'язана навпіл з папером; колір сорочки білий з синіми поперечними смугами, відстань одна від одної на один вершок. Ширина смуг чверть вершка ... Вага сорочки покладався не менше 80 золотників ... »
Масово купити тільняшку довелося в 1860р, відразу після Кримської війни. Вибір свій зупинили на тільняшці, так як вона мала безліч переваг перед іншими натільними сорочками того часу, а саме, добре тримала тепло, і хоча щільно прилягала до тіла, не заважала вільному руху в роботі, а так само добре переносила прання.
Тільняшка добре виділяє всі достоїнства чоловічого торсу. Синьо-білі чергуються смуги візуально роблять і без того мужній вигляд матроса ще могутнє і значніше.
Моряки російського флоту завжди любили тільняшку, називаючи її «Морською душею», розуміли, що форма - це не щось більше, ніж просто казенний одяг.

Сині смуги на тільняшці - асоціюється з водною стихією, в білі з пінними гребенями хвиль.
З моменту появи тільняшки флот сильно змінився, матросам тепер уже нелазают по вантах, та й вано то вже немає. А ось тільняшка не втратила свого значення і як і раніше залишається символом мужності, сили, відваги. Тільняшка стала частиною фирмового одягу не тільки моряків, а й інших видів військ, і здається, що це не може змінити навіть час.

Тільняшка це не тільки зручність, практичність, і краса. Тільняшка - ЦЕ СИМВОЛ.
Героїзм російського моряка лякав багатьох зарубіжних солдат, примушував поважати наших моряків. Особливе значення тільняшка придбала в роки Великої Вітчизняної Війни. Гасло «НАС МАЛО - НО МИ У ТІЛЬНЯШКАХ!" Перед атакою і контратакою моряки і морська піхота йшли в бій у брюках і тільниках, і билися з ворогами в смертельних рукопашних сутичці. Ворог, бачачи смугасту форму, втік при одному тільки вигляді радянських воїнів, одягнених в морську тільняшку.
Тільняшка - ЦЕ героїчна. Носити її під формою, в яку одягнений моряк або солдатів, стало негласним законом і славною традицією. А всяка традиція, народжена в боях і окраплена кров'ю, ось чому «морська душа» або смугаста тільняшка значить щось больешее.
Тільняшка - це патріотично. Рожен для моря, тільняшка закріпилася і в інших видах військ (ВДВ, МНС, спецназ, армія), помінявши лише колір смужок. Але й там вона залишилася символом мужності, хоробрості, сили і витривалості, стійкості і пристрасної любові до життя і батьківщині. Головні убори до тільняшці.
Тельняшка СССР Тельняшка майка Тельняшка майка купить Тельняшка майка детская оптом
Тельняшка майка СССР состав 100% хлопок размеры 44-60
цена 35 грн
Тельняшка майка(вязанная)
состав 100% хлопок плотность 150-160 грамм размеры 44-60
цена 25 грн
Тельняшка майка(вязанная) состав 100% хлопок плотность 150-160 грамм
размеры 36-42
цена 17 грн
Тельняшка майка(вязанная)
состав 100% хлопок плотность 150-160 грамм размеры 26-34
цена 15 грн
Тельняшка мужская оптом Тельняшка взрослая Тельняшка Тельняшка майка
Тельняшка (вязанная)
состав 100% хлопок плотность 150-160 грамм размеры 44-60
цена 37 грн
Тельняшка (вязанная)
состав 100% хлопок плотность 150-160 грамм размеры 36-42
цена 32 грн
Тельняшка (вязанная)
состав 100% хлопок плотность 150-160 грамм размеры 26-34
цена 25 грн
Тельняшка
Из Крыма
Тельняшка майка А нам море по колено Тельняшка Морской Волк Тельняшка детская Пираты Черного Моря Тельняшка майка Пираты Черного моря
Тельняшка
Нам Море по колено
Тельняшка Морской Волк
Тельняшка Никто кроме Нас
Тельняшка Пираты Черного Моря
Тельняшка детская только смелым покоряются моря Тельняшка майка Тельняшка из крыма длинный рукав Тельняшка длинный рукав А нам море по колено
Тельняшка Смелым покоряются моря
Тельняшка
Нас мало
Тельняшка
Из Крыма длинный рукав
Тельняшка
Нам Море по колено длинный рукав
<< 1 2 >>
прикольні футболки,магніти,жіночі майки,деитячі майки
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100 Яндекс.Метрика
(function(w, c) { (w[c] = w[c] || []).push(function() { try { w.yaCounter6779848 = new Ya.Metrika({id:6779848, clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true}); } catch(e) { } }); })(window, 'yandex_metrika_callbacks');